Przejdź do treści

Dor-Tekst

Strona główna
Dor-Tekst

 

Referencje 1

 

„Niniejszym informuję, Przedsiębiorstwo Biatel S.A. współpracuje z Biurem Tłumaczeń DOR-TEKST od 2002 roku. Firma DOR-TEKST wykonuje dla nas tłumaczenia o tematyce prawniczej, jak również finansowej i ekonomicznej. W trakcie naszej współpracy na szczególna uwagę zasługuje wysoka jakość i terminowość wykonywanych tłumaczeń. Usługi te są wykonywane w sposób profesjonalny i nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do otrzymanych tekstów. Mając to na uwadze polecam usługi Biura Tłumaczeń DOR-TEKST wszystkim zainteresowanym.”

 

Biatel S.A.

 

 Referencje 2

 

„Nasza kancelaria współpracuje z Biurem Tłumaczeń Dortekst od 1997 roku na zasadzie kompleksowej obsługi w zakresie tłumaczeń. Firma Dortekst tłumaczy dla nas dokumenty o tematyce prawniczej jak również finansowej. Biuro Tłumaczeń DOR-TEKST posiada bardzo doświadczoną kadrę tłumaczy wyspecjalizowaną w każdej dziedzinie tłumaczeń. W trakcie naszej współpracy na szczególną uwagę zasługuje wysoka profesjonalność wykonywanych tłumaczeń. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Biura Tłumaczeń Dortekst.”

 

Kancelaria Prawnicza Kruk, Wasilewski

 

 Referencje 3

 

„Praxis S.A. od roku 2000 korzysta z usług firmy DOR-TEKST w zakresie tłumaczeń ekonomicznych, finansowych, technicznych oraz prawniczych. Na podstawie dotychczasowej współpracy stwierdzamy, iż firma DOR-TEKST posiada doświadczoną kadrę tłumaczy, zawsze wykazując się rzetelnością, profesjonalizmem oraz terminowością wykonywanych zleceń. Usługi DOR-TEKST Biuro Tłumaczeń są godne polecenia.”

 

Praxis S.A.

 

Referencje 4

 

„Kancelaria Kochański, Brudkowski, Olechowski i Wspólnicy Sp. J. korzysta z usług Biura Tłumaczeń Dortekst od 2004 roku. Biuro Tłumaczeń DOR-TEKST dysponuje doświadczoną kadrą tłumaczy i świadczy usługi najwyższej jakości. W trakcie naszej współpracy Biuro Tłumaczeń DOR-TEKST tłumaczyło dla naszej Kancelarii wiele dokumentów o tematyce finansowo-ekonomicznej i prawniczej. Szybkość realizacji zamówień i wysoki profesjonalizm jest dodatkowym atutem, godnym polecenia przyszłym klientom Biura Tłumaczeń Dortekst”

 

Kancelaria Prawnicza Kochański

 

 Referencje 5

 

„Computerland S.A. współpracuje z Biurem Tłumaczeń DOR-TEKST od 1997 roku. Firma Dortekst tłumaczy dla nas dokumenty o tematyce prawniczej, marketingowej, technicznej i finansowej. W trakcie naszej współpracy przekonaliśmy się, że Biuro Tłumaczeń DOR-TEKST posiada bardzo doświadczoną kadrę tłumacz wyspecjalizowaną w każdej dziedzinie tłumaczeń. Na uwagę zasługuje wysoka profesjonalność i terminowość wykonywanych tłumaczeń. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Biura Tłumaczeń DOR-TEKST.”

 

Computerland S.A.

 


 

Biuro tłumaczeń Dor-Tekst Copyright © 2008 - 2013

PozycjonowaniePozycjonowanie